Konkurs "Powiększenie" rozstrzygnięty.

Miło mi obwieścić, że dziś został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Powiększenie”.

Prace zostały zamieszczone w naszej szkolnej galerii - kliknij.

Jury, w skład którego wchodziła organizatorka Iwona Pawłowska oraz członkowie Złotoryjskiego Klubu Fotograficznego wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Jurczyk z klasy 1a za zdjęcie jaszczurki. Z drugą lokatą uplasowała się koleżanka z klasy Oli – Justyna Horoszczak. Miejsce na podium zagwarantowały jej dwie fotografie martwej natury. Na trzeci stopień podium wszedł Patryk Hodyl z klasy 1c. Jurorom spodobała się jego zdjęcie jarmarku staroci. Wyróżnienie przyznano Joannie Chmielowskiej z klasy 2a za tajemnicze pudełko wśród traw. Zwycięzcom serdecznie gratuluję i jednocześnie informuję, że wręczenie nagród rzeczowych będzie miało miejsce podczas apelu kończącego rok szkolny.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu będzie można niedługo obejrzeć na wystawie obok sali 103.

Iwona Pawłowska