„Wielki Puchar Kaczawy”

Już po raz ósmy Klub Strzelecki „Agat” w Złotoryi zorganizował na terenie naszej szkoły w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ulicy Kolejowej 4 Zawody Klasyfikacyjne PZSS o „Wielki Puchar Kaczawy” w dniach 14-17 lutego 2019r.

zawody strzeleckie

Wielu utytułowanych zawodników znaczących w klasyfikacji kraju, Europy i świata a także olimpijczyków uczestniczyło w złotoryjskich zawodach. Wspomnieć należy panią Renatę Mauer-Różańską czy Sylwię Bogacką.
Z roku na rok rośnie prestiż imprezy, na którą przybywają zawodnicy nie tylko z całej Polski ale i z zagranicy. Dzieje się tak dzięki wielkiemu zaangażowaniu dobrego ducha całej imprezy pana Józefa Zatwardnickiego wspieranego przez członków Klubu Strzeleckiego „Agat”. W zawodach w kolejnych latach brali udział również uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Pozostali uczniowie mieli okazję obejrzeć zawodników, ich stroje, broń, stanowiska strzeleckie oraz organizację profesjonalnej imprezy sportowej.
Życzymy sukcesów zawodnikom. Gratulujemy organizatorom i w imieniu ZSO zapraszamy za rok.