Konkurs na Świąteczną Dekorację Sali

W ostatnich dniach w naszej Szkole panuje świąteczna atmosfera, a przyczyniają się do tego m.in. piękne dekoracje w salach lekcyjnych. Prawie każda pracownia błyszczy światełkami i girlandami, pachnie choinką, pod którą można znaleźć prezenty, w jednej nawet pali się (oczywiście papierowy) ogień w kominku. Trudno było podjąć decyzję i przyznać nagrody za najlepszą świąteczną dekorację. Ostatecznie jury postanowiło:
- I miejsce – dla klasy 1b i 1a (ciekawy, przemyślany pomysł, gustowna koncepcja)
- II miejsce – dla klasy 1Ga i 2b
- III miejsce – dla klasy 3c
- wyróżnienie – dla klasy 3Ga – za najbardziej oryginalną i najciekawszą choinkę.
Gratulacje, przede wszystkim dla nagrodzonych, ale i dla pozostałych. Szkoła wygląda pięknie (co widać na fotografiach).

Wesołych Świąt!
Beata Franczak