Nasi w Finale Dolnośląskim plażówki

Tegoroczna edycja Licealiady i i Gimnazjady w siatkówce plażowej owocowała w liczne starty i sukcesy naszych uczniów. Najdalej, czyli do Finału Dolnośląskiego rozegranego w Strzelinie dotarła nasza żeńska drużyna licealna.

Nasze licealistki, czyli Natalia Tomasik, Dżenifer Oleksy, Aleksandra Urbańska, Martyna Czernatowicz i Alicja Munzger po wygraniu Finału Powiatowego oraz zajęciu II miejsca w Finale Strefy Legnickiej dotarły do Finału Dolnośląskiego, zajmując VII miejsce. Piłka siatkowa plażowa jest bardzo wymagającą dyscypliną, gdzie główną rolę odgrywają umiejętności techniczne. Tym bardziej sukces jest okazały, ponieważ szkoła na dzień dzisiejszy nie posiada boisk do uprawiania siatkówki plażowej. Drużynę prowadziła Alina Skowrońska.

Godne uwagi są też osiągnięcia pozostałych naszych drużyn.

Licealiada Chłopców

I miejsce w Finale Powiatowym i V miejsce w Finale Strefy Legnickiej. Oba turnieje rozegrane przy Zespole Szkół Zawodowych w Złotoryi. Skład: Michał Okręglicki, Michał Żukrowski i Łukasz Szyszka. Drużynę prowadził Marcin Rabenda.

Gimnazjada Dziewcząt

II miejsce w Finale Powiatowym. Skład: Bober Monika, Julia Furmańczyk , Paulina Browojejt i Aleksandra Tomalak. Drużynę prowadziła Alina Skowrońska.

Gimnazjada Chłopców

III miejsce w Finale Powiatowym. skład: Potęcki Mateusz, Potęcki Gracjan i Kacper Kiraga. Drużynę prowadził Piotr Korczak.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !