Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Liceum News

Pożegnanie absolwentów

Opis ostatniego spotkania uczniów klas trzecich i ich rodziców i nauczycieli zamieszczamy poniżej. Krótka fotorelacja jest w naszej Galerii zdjęć, a większa ... też.

Stypendium PRM 2015

 

  

Po odbiór Stypendium Prezesa Rady Ministrów wyjechała do Szczawna uczennica klasy 2c Aneta Nycz.

W uroczystości brała udział dyrektor szkoły Barbara Mendocha.

W galerii zamieszczamy fotografie z tej ceremonii.

 

Drzwi Otwarte - relacja

W trakcie trwających w piątek 27 marca 2015 "Otwartych Drzwi" w liceum działo się wiele. Dla odwiedzających szkołę młodych gości przygotowano prezentacje proponowanych profili, odtwarzano filmy, odtworzono scenki ukazujące radosne życie szkoły, pokazano sale lekcyjne i ... poczęstowano pysznymi ciastami.

Foto (skromny wycinek) zamieszczono w Galerii, a w dalszej części list pani Dyrektor Szkoły do przygotowujących imprezę uczniów.

Doroczny dar krwi

Jak co roku dorośli, pełnoletni uczniowie Liceum zgłaszają swój akces do akcji krwiodawstwa. W tym roku na ekipę z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa z Legnicy czekała grupa blisko czterdziestu chętnych. Zarejestrowało swoją gotowość 31 osób (w tym 5 gości spoza szkoły), ale po badaniu lekarskim donację złożyło 23 dawców oddając ponad 10 litrów krwi.

Dziękujemy dawcom, pomagającym wolontariuszom oraz pracownikom medycznym, którzy tę akcję przygotowali i przeprowadzili.

Pierwszacy na wystawie

8 października uczniowie klasy 1A, 1B i kilkoro z klasy 1C Liceum uczestniczyli w wyjeździe do Lubina na wystawę historyczną Wielka wojna 1914-1918. Wchodząc do galerii można było poczuć się jak w okopach – zasieki, prycze, żołnierze, sanitariuszki i ofiary. Można to też zobaczyć na zdjęciach z wyjazdu.