Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Gimnazjum news

Andrzejkowa integracja pierwszaków

W w piątek 25 listopada uczniowie klas 1GA i 1GB spędzili w auli sympatyczny wieczór andrzejkowy. Były wróżby i karaoke. Sił do tańca nie brakowało, dzięki różnym przekąskom i duuuużym pizzom. Zabawa odbyła się pod czujnym okiem wychowawczyń Pani Beaty Parysek i Pani Iwony Nartowskiej-Sybis oraz rodziców.

Zadowolenie z wyników egzaminu

Uczniowie klas trzecich Gimnazjum Dwujęzycznego mieli zadowolone miny wychodząc z gabinetu Dyrektor Barbary Mendochy, która każdemu z nich przedstawiała wyniki egzaminu gimnazjalnego otrzymane z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu.

Wszystkie rezultaty są wyższe od wyników dolnośląskich oraz krajowych i plasują się w najwyższych obszarach dziewięciostopniowej skali staninowej.

Egzamin: j.polski historia matamatyka przyrodnicze j.angielski j.niemiecki
Wynik szkoły (%): 79,7 61,5 62,3 58,6 89,3 95,0
Stanin: 8 7 8 7 8 9
Wynik dolnośląski 66,7 55 47 50,3 64,3 56,1
Wynik kraj: 69 56 49 51 64 57

aktualizacja: dotyczy  j.niemiecki wynik dolnośląski

eTwinning "Poland meets Turkey"

Uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum dzięki platformie eTwinning mogą rozwijać swoje umiejętności pisarskie, jak i językowe.

Pierwsze koty za płoty

W piątek 18 września 2015 klasy pierwsze gimnazjum wzięły udział w "otrzęsinach". Imprezę rozpoczął rajd do Leszczyny. Pogoda sprzyjała, więc zapowiadało się na doskonałą zabawę. Ilustruje to kilka zdjęć w naszej Galerii.

Zebranie rodziców Gimnazjum

W piątek 11. września 2015 odbędzie się zebranie rodziców uczniów klas 1-3 Gimnazjum Dwujęzycznego.
Informację zamieszczamy w szczególności dla rodziców klas pierwszych, którzy jeszcze nie korzystają z eDziennika.

Gimnazjalne otwarcie

Mimo soboty przy Kolejowej 4 w Złotoryi pojawiła się 11 kwietnia przeszło stuoosobowa grupa. Ponad połowa z nich to jeszcze szóstoklasiści z rodzicami, którzy chcieli skorzystać z możliwości obejrzenia szkoły, spotkania nauczycieli oraz starszych kolegów z Gimnazjum Dwujęzycznego.

Krótki fotoreportaż z "Drzwi Otwartych" zamieszczamy w naszej Galerii.