Bieg Pietroszka

Komunikat XVI biegu Pietroszka

Bieg uliczny "Memoriał Tadeusza Pietroszka", którego 16 edycja odbyła się 27 września 2014, już za nami. W zawodach zgłosiła udział rekordowa liczba 632 biegaczy w różnym wieku, a przyjechało i biegi ukończyło 489 osób. Zamieszczamy w serwisie plik Komunikat XVI biegu Pietroszka z oficjalnymi informacjami.

W dalszej części pełne listy uczestników w poszczególnych kategoriach.

XVI Bieg Pietroszka

Tradycyjny złotoryjski bieg uliczny o Memoriał Tadeusza Pietroszka odbędzie się w ostatnią sobotę 27 września 2014. Publikujemy plik Regulamin XVI Bieg.doc oraz dalej zamieszczamy szczegółowy opis tej imprezy.

XVII Bieg Pietroszka

Kolejny raz odbędzie się bieg uliczny o Memoriał Tadeusza Pietroszka, zaplanowany na sobotę 19 września 2015. Publikujemy plik Regulamin XVII Biegu oraz dalej zamieszczamy szczegółowy opis tej imprezy.

Komunikat XV biegu Pietroszka

Bieg uliczny "Memoriał Tadeusza Pietroszka" wpisał się w kalendarz imprez sportowych naszego miasta. W tym roku była to jego 15 edycja, w której wzięło udział 464 biegaczy w różnym wieku.

Zdjęcia z wydarzenia, które miało miejsce 21 września 2013 do obejrzenia w galerii.

Zamieszczamy w serwisie plik Komunikat XV biegu Pietroszka z pełną listą uczestników.

XIV Bieg Uliczny o Memoriał Tadeusza Pietroszka

„Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co Ci się trafi” zwykł mawiać najbardziej znany szybkobiegacz Forrest Gump.

W ostatni weekend września miał  miejsce XIV Bieg o Memoriał Tadeusza Pietroszka. Na mocy porozumienia pomiędzy Gimnazjum nr 1 a Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Złotoryi Złotoryjski Bieg Uliczny o Memoriał Tadeusza Pietroszka organizowała nasza szkoła.